Známy manželský párik, ktorý sa dal dokopy vďaka práci pre modrožltú televíziu, je šťastím úplne bez seba. Vo štvrtok totiž známa tvár Markízy priviedla na svet svoje vytúžené dievčatko, ktorému dali priam filmové meno.

Známy markizácky párik Marián Lechan (37) a Zuzana Glabazňová (35) sa dal dokopy práve vďaka spoločnej práci pre rovnakého zamestnávateľa. Redaktori Televíznych novín si v minulosti prešli búrlivým obdobím, no ich láska turbulencie prežila a ešte zosilnela. Napokon si povedali aj svoje “áno” v obklopení rodiny vo februári 2019.

V tom období už Zuzana čakala spoločné bábätko, na ktoré sa veľmi tešili. Vo štvrtok sa dočkali krásneho momentu, kedy si mohli svoju dcérku zobrať prvýkrát do náručia. Redaktorka totiž porodila dieťatko vo Fakultnej nemocnici v Žiline a podľa všetkého sú obidve v poriadku a zdravé.

Šťastný otecko už stihol zverejniť na sociálnej sieti záber malej princezničky, ktorej dali priam filmové meno. Dievčatko sa totiž volá Amélia a na chutnom zábere jej hlavičku zdobí ružová čelenka s mašličkou. Manželom Lechanovým blahoželáme!

Malá princezná dostala meno Amélia
Z manželov Lechanových sú šťastní rodičia

Zdroj │ Foto: Instagram/marianlechan, glabka