Obľúbený slovenský zabávač, ktorého užívateľom sociálnej siete Instagram rozhodne netreba predstavovať, sa stal iba pred pár týždňami novou hviezdou TV Markíza. Sympatický humorista dokáže svojou bezprostrednosťou atakovať bránice tisícok ľudí, no tentokrát prišiel s o čosi vážnejšou témou.

Je tomu len zopár týždeňov, čo kompetentní z TV Markíza neváhali a na spoluprácu oslovili instagramový fenomén Františka Košarišťana. Mladík vystupuje na sociálnej sieti ako Fero_Joke, pričom jeho hlášky, ktoré prezentuje pod rôznymi prevlekmi, už doslova zľudoveli. V Markíze sa sympatický Oravčan predstavuje ako svojrázna upratovačka Maja, ktorá si zobrala na paškál už nejednu televíznu osobnosť.

Ako sa však zdá, nová tvár šoubiznisu sa zapáčila i mnohým osobnostiam, ktoré neváhajú a volajú si ho do svojich relácii. Okrem toho, že Fero bol hosťom u Matúša Krnčoka v #TBT, ako prvá hviezda sa objavil i v novej sérii u Sajfu v Lvl Lama. Práve tu komik vysvetlil, prečo sa oblieka za ženy a či mu táto nežná rola vyhovuje: „Dobre sa napodobňujú výrazné tipy, napríklad Norika Mojsejová. Hlavne sú to ženy. Veľa ľudí miluje, keď sa muž prezlečie za ženu a urobí niečo ako žena. Dôležité je však to, čo povieš, ako to povieš a ako to zahráš telom,“ vysvetlil Sajfovi.

Tomu to zjavne nedalo a bezprostredného komika, ktorý sa v osobnom živote venuje pomoci iným ľuďom a detičkám, bez okolkov opýtal na to, ako zábavu, ktorú robí, vidia jeho rodičia. “Ja som jediný syn. Vieš, je to veľmi ťažko. Ja som z veľmi veriacej rodiny. Ale myslím si, že tým, že robím všetko toto, čo robím, že pomáham ľuďom, naši vidia, že sa snažím byť dobrým človekom. Snažím sa tým rodičom ukázať tie pekné veci a potom neriešia to, aká je moja orientácia. Aj keď je určite otcovi z toho smutno, že nepôjde to priezvisko ďalej, ale je s tým v pohode,” povedal bez najmenšieho zaváhania.

Feri dokonca bez predsudkov priznal, že gay a momentálne má po dlhoročnom vzťahu nového partnera Ondreja.

Zdroj: YouTube