Televízia Márkíza tento rok spustila šou Tvoja tvár znie povedome. Mnohí diváci si ju obľúbili, ale našli sa aj takí, ktorí si myslia, že nebola vhodná pre maloletých divákov. 

Len pred nedávnom sa skončila šou Tvoja tvár znie povedome. Diváci však nemusia byť sklamaní, pretože sa dočkajú aj jej druhého pokračovania. Niektorých šou zaujala, niektorých nie, ale našli sa aj takí, ktorých priam pobúrila. Jeden divák poslal svoju sťažnosť na Radu pre vysielanie a retransmisiu, pretože si myslí, že šou nebola vhodné pre maloletých od 12 rokov. Viedol ho k tomu fakt, že v štvrtom súťažnom kole, kedy Lukáš Adamec, ktorý stvárňoval Ibiho Maigu a Andrej Bičan Samathu Fox, robili nevhodné gestá.

Lukáš Adamec ako Ibrahim Maiga
Lukáš Adamec ako Ibrahim Maiga

[sociallocker]Lukáš Adamec, pri imitácií Ibiho okorenil časť  piesne Ešte sa mi kedy – tedy postaví, svojím nevhodným dodatkom. „A jaký fajný.“ Okrem tejto hlášky divákov pobúrilo, keď si medzi nohy strčil palicu a robil s ňou nevhodné pohyby. Andrej Bičan si naopak pri stvárnení prsnatej Samthy Fox neodpustil erotický tanec, pri ktorom si hladil umelé bradavky. Andrej Bičan sa k tejto téme vyjadril takto: „Za vysielanie zodpovedá televízia a ja iba robím svoju robotu,“ povedal zabávač pre cas.sk.

Andrej sa necíti byť vinným
Andrej sa necíti byť vinným

„Ak by sa v správnom konaní potvrdilo, že vysielateľ program neoznačil správnym piktogramom vekovej vhodnosti, hrozí mu sankcia až do sumy 66 387 eur,“ uzavrela tému Jelčová.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]