Po poslednom dueli ostali na Farme už len šiesti súťažiaci. Lula, Dávid, Vlaďka, Milan, Lucia a Miro. Vypadnutý Roman označil za farmárku týždňa jeho najbližšiu kamarátku Vlaďku.

V boji o 75 000 EUR sa začalo vo veľkom taktizovať. Všetci súťažiaci spriadajú plány, kto by sa mal prebojovať do štvorčlenného finále. Matematika nepustí, na odstrel sú ešte dvaja farmári. Vlaďka ako farmárka týždňa mala za úlohu označiť dvoch sluhov. Diváci sú však zvyknutí, že toto rozhodnutie vidia až v utorok. No Markíza v ukážkach na ďalší diel zachytila Lulu s Dávidom v oblečení sluhov. To vyvolalo na internete vlnu kritiky. Jedna diváčka reagovala: Akože načo ste teraz v upútavke ukázali to, čo ste ukázali? Teraz už vieme, že bude sluha Dávid a Lula. To načo ste ich ukázali v tom sluhovskom oblečení? Ste mohli ukázať  hocičo, keď viete, že čakáme len na to, koho zvoli za sluhu.

V záberoch bolo ďalej vidieť, ako sa prchkej Lule toto rozhodnutie nepáčilo, čo dala aj patrične v rozhovore s Dávidom najavo. Ten ako správny gentleman ju upokojil, že teraz to majú vo svojich rukách. Nuž, nech to je akokoľvek, teraz to na Farme začína byť skutočne drsné!

Foto: Facebook