Populárny herec Maroš Kramár bol kedysi známym milovníkom večierkov, pričom si nenechal ujsť žiadnu zábavu. V posledných rokoch sa však veľa zmenilo a umelec si začína uvedomovať, že situácia v spoločnosti sa rapídne zhoršila!

Maroš Kramár sa v poslednom období utiahol do ústrania a voľný čas radšej trávi s najbližšími vrátane svojich troch detí. Nepáči sa mu totiž smerovanie tejto spoločnosti a čoraz viac si uvedomuje, že niečo nie je v poriadku. Jednou z vecí, ktorá ho trápi, je vnímanie starých ľudí zo strany mladej generácie.

Podľa jeho slov by si práve mladí mali vypočuť tých starších. ,,Tento svet sa mi už nepáči. Ľudia sú ako umelohmotní a stále pozerajú do telefónov, som rád, že som ho stihol, kým bol ešte normálny,“ povedal obľúbený herec pre cas.sk. Aj to má byť dôvod, prečo 22-ročnú Tamaru, 20-ročného Timura a 14-ročného Marka drží poriadne nakrátko.

63-ročný umelec si je totiž vedomý, že novými zábavkami medzi mládežou je zverejňovanie erotických fotografií, šikana či tetovania, ktoré neobľubuje. Svojim deťom má dokonca prízvukovať, že tetovania má už dnes každý a v budúcnosti budú originálni aj bez nich.

Herecká legenda však nevidí problém iba v tom, keďže sa zároveň bojí na verejnosti odviazať. Okamžite by to mohlo byť otočené proti nemu, a to nechce riskovať. ,,Všetci len klamú a ubližujú si, a to nie je ,veru, normálne. Celý tento svet sa proste v jednom bode otočil celý naruby, a to nie je prirodzené a ani nebude,“ uzavrel.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: TV Markíza, IG/maroskramar