Slovenský herec Maroš Kramár zavítal spoločne so svojimi kolegami do Košíc, kde sa uskutočnil ArtFilm. Mal však pár hodín času, a tak si odskočil do obľúbenej východoslovenskej reštaurácie. To sa však nestretlo s radosťou domácich, ktorí to dali čerstvo rozvedenému umelcovi poriadne zožrať.

Ak účinkujete v televízií je nesmierne dôležité dávať si pozor na vyhlásenia, ktoré urobíte, či žarty, ktoré pustíte do éteru. Na to doplatil aj Kramár, ktorý si nemiestnu poznámku nenechal len pre seba a povedal ju priamo v relácií Inkognito. ,,Ja mám rád východniarov, tí sú všade. Ja som si už na nich zvykol. Kam som prišiel, tam boli,“ povedal v prítomnosti rodených východniarov Michala Hudáka a Mariána Čekovského.

Nevinná poznámka sa však ľudí z východného Slovenska dotkla a keď na sociálnej sieti zbadali fotografiu Maroša z ich obľúbenej reštaurácie nazvanej ,,Republika východu“, kritika na seba nenechala dlho čakať. ,,Hlavne, že minule v Inkognite nadával na východniarov. Dokonca na jednom divadelnom predstavení v Košiciach mal blbé pripomienky na východniarov?“ napísala nahnevaná Janka.

Z hercovej prítomnosti tak rozhodne neboli mnohí nadšení a svoj názor zdieľali aj ďalší. ,,No už len ty si nám tu chýbal,“ ironicky poznamenal Andrej. ,,Šracko? Skôr sra*ko, nadávať na východniarov, FUJ, vyhodiť ste ho z podniku mali,“ rozčuľovala sa pani Iveta. Zdá sa, že Kramár to má u východniarov poriadne nahnuté.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Republika východu, Facebook/Inkognito  |  Foto: Facebook/Republika východu, Facebook/ChartShow, Pixabay