Šoubiz Maroš Molnár musí byť zdrvený: Takto skončil Timotej po vypnutí kamier!

Maroš Molnár musí byť zdrvený: Takto skončil Timotej po vypnutí kamier!

Timotej Sivý bol ďalším hrdinom v najnovšej epizóde úspešnej šou Extrémne premeny Slovensko. Aj napriek mladému veku sa dostal na váhu, ktorá vážne ohrozovala jeho život. Od Maroša Molnára tak dostal šancu zmeniť sa doslova od základov!

Timotejovi pri prvom vážení ukazovala ručička na váhe zarážajúcich 147 kilogramov, pričom trpel vážnym spánkovým apnoe. 21-ročný mladík mal tak obrovskú motiváciu zmeniť svoj život. Bez problémov prekonával váhové hranice, ktoré mu určil kondičný tréner Maroš Molnár.

Prvotné nadšenie však veľmi rýchlo vyprchalo a poštárovi sa do pravidelných tréningov už akosi nechcelo. Pri 9-mesačnom vážení dokonca pribral a ako sa neskôr ukázalo, prestal chodiť do práce, začal klamať a poriadne si narušil vzťahy s rodinou. Maroš sa ho snažil dostať opäť na správnu cestu, a dokonca mu sprostredkoval stretnutie s bubeníkom svetových rozmerov Martinom Valihorom, s ktorým si milovník hry na bicích aj zahral.

Zdalo sa, že Tima nakopol, čo potvrdilo aj váženie na finálnom galavečere, keď mu váha ukázala 89 kilogramov. Slovákovi sa tak v priebehu roka podarilo schudnúť 58 kíl. Pár mesiacov po natáčaní sa rodák z Popradu osamostatnil, našiel si prácu a nebráni sa ani novému vzťahu.

Je však smutné, že účastník markizáckej šou po skončení oficiálnej premeny výrazne poľavil. Ako totiž priznal, po vypnutí kamier nabral pekných pár kíl navyše! ,,Priznám sa, pribral som niečo a hýbem sa momentálne medzi 100-105 kg. Stravu neriešim, no mal by som zasa začať. Cvičiť výrazne nestíham,“ uviedol pre plusku.sk, pričom tieto slová museli sklamať Molnára, ktorý do neho vkladal všetky nádeje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: FB/Extrémne premeny Slovensko, markiza.sk

Exit mobile version