Zuzana Marošová sa po odchode od Karola Mella a po návrate na Slovensko pokúšala opäť uspieť v herectve a vrátiť sa medzi staronových kolegov, no zdá sa, že neuspela. Teraz si našla novú prácu!

Herečka Zuzana Marošová (38) sa pred 11 rokmi rozhodla urobiť radikálny krok. Napriek úspešnej hereckej kariére opustila Slovensko a vydala sa na Belize, kde trávila čas s otcom svojich synov Karolom Mellom. Ten je hľadaný políciou pre podozrenia z vrážd, no Marošová ho pred dvomi rokmi definitívne opustila a vrátila sa do svojej domoviny.

Aj keď sa úfala, že sa jej opäť podarí preraziť v herectve a získať nejakú lepšiu rolu, veľkolepý návrat medzi kolegov sa napokon nekonal. Síce sa objavila v jojkárskom Inkognite či v relácii Všetko, čo mám rád, no napokon sa po nej zľahla zem.

Marošová sa na sociálnej sieti pochválila novou prácou v rodnej Prievidzi a istý čas „zarezáva“ ako fitness trénerka. Nevedno, či ju k nájdeniu si ďalšej práce pritlačil nedostatok financií, no bývalá herečka prezradila, že od júla pracuje aj ako realitná maklérka. Všetko tak nasvedčuje tomu, že blondínka sa z hereckého výslnia úplne stiahla.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Zuzana Marosova │ Foto: Facebook/Zuzana Marosova, YouTube/Televízia JOJ