Herečka Zuzana Marošová (36) sa po návrate na Slovensko vrátila aj na televízne obrazovky. Diváci ju však prijali vlažne a strhla sa vlna búrlivej kritiky. Herečka sa rozhodla vysvetliť, ako to s ňou a Mellom bolo.

Zuzana Marošová pred rokmi odišla za Mellom, ktorý bol v tom čase podozrivý zo spáchania viacerých závažných trestných činov. Rozhodli sa žiť na Belize, v krajine, ktorá nespolupracuje so Slovenskom pri vydávaní takýchto osôb. Teraz sa však rozhodla spolu so synmi vrátiť na Slovensko a dostala pozvania do viacerých relácii ako aj na natáčanie seriálu Semafor.

Potom, ako vystúpila v Inkognite, sa však dočkala poriadne ostrej kritiky divákov, ktorí jej vyčítajú morálnu spoluúčasť na Mellových zločinoch. Herečka sa ale rozhodla nemlčať a na celú situáciu zareagovať a vysvetliť, ako to bolo.  Spoluúčasť v prepieranej kauze ale rázne odmietla so slovami, že nikdy nikomu nepomáhala pri trestnom čine alebo úteku. Označila sa za bezúhonného občana, ktorý nikdy neokradol, nevzal nikomu život a neublížil. Na záver sa zamýšľa: „Tu sa do popredia dostáva otázka, či je morálne odpísať človeka, ktorý bol obvinený, ale do dnešného dňa nebol odsúdený ani prvostupňovým súdom,“ uvažuje Marošová pre Nový Čas a dodáva, že vzťah s Mellom nikdy neľutovala.

Zdroj: cas.sk, YouTube | Foto: YouTube