Martin Jakubec (34) a Božanka (64) rozhodne patria k najkontroverznejším párom slovenského šoubiznisu. Verejnosť neprestávajú prekvapovať a zdá sa, že je im čoraz viac absolútne jedno, že mnohí Slováci nad ich láskou iba neveriacky krútia hlavou. Po ďalšej novinke, ktorú snúbenci zverejnili, sme však zostali úplne bez slov.

Keď spevák evergreenov oznámil, že sa čoskoro ožení s postaršou blondínkou, fanúšikovia tomu absolútne neverili. Považovali to za reklamný ťah, ktorý po pár mesiacoch stratí na sile a Jakubec si vymyslí dôvod, prečo zo svadby vzišlo.

Zamilovaný Martin však skutočne plánuje ísť do chomút a na ceremóniu dokonca pozval aj desiatky fanúšikov, ktorí boli ochotní zaplatiť za ,,VIP vstupenku“ na svadbu. V kruhu rodiny a ich priaznivcov si tak snúbenci povedia svoje “ÁNO” presne 17. novembra 2018.

Dvojica síce ešte nemá ani obrúčky na prstoch a už sa rozhodli pristúpiť ešte k závažnejšiemu kroku. Obaja totiž túžia mať syna, dediča! Nadšený ženích by dokonca prijal aj dvojičky, no našťastie žije v realite a uvedomuje si, že jeho budúca manželka mu už potomka neporodí. Zdá sa však, že obaja uvažujú aj nad inými možnosťami. ,,Rada by som si vychutnala úlohu matky a manželky. Nikdy som totiž nebola ani vydatá. Martin je úžasný, pozorný a starostlivý muž a som si istá, že by sme boli výbornými rodičmi,“ uviedla Božanka pre plusku.sk.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook