Martina Jakubca poznáme ako speváka evergreenov, no po novom aj ako kandidáta na post župana Bratislavského samosprávneho kraja. Práve v týchto chvíľach by sa mal snažiť získať čo najväčší počet fanúšikov. No jeho marketingový ťah tentokrát rozhodne nevyšiel.

Jakubec šokoval rozhodnutím vstúpiť do politiky. Zatiaľ čo niektorí ho okamžite vysmiali, iní túto zmenu prijali s nadšením. Avšak musíme podotknúť, že väčšinu jeho priaznivcov tvoria dôchodcovia, ktorým sa páčia jeho piesne. Aj z tohto dôvodu bol čas motivovať mladších voliteľov. Na stránke kandidáta sa objavila fotka Martina Jakubca s mladými študentmi. ,,Ďalší súputníci, ktorí veria v zmenu na župe BSK,“ takto znel popis.

Reakcia samotných vysokoškolákov na seba nenechala dlho čakať. ,,Fotili sa s vami pre srandu, čo dobre viete, tak to láskavo stiahnite. Okrem toho je to fotka spred 3 rokov,“ takto znel jeden z komentárov. ,,Neveríme v žiadnu zmenu, pán Jakubec, fotili sme sa s vami pred 3 rokmi zo srandy. Dajte to dolu a nepoužívajte to na svoj politický marketing,“ uviedla študentka, ktorá sa nachádza na fotke. Popri ďalších komentároch a vulgarizmoch sa objavil aj názor, že je to aj na trestné oznámenie. O pár hodín bola fotka vymazaná!

Zdroj | Foto: Facebook