Martin Jakubec sa tento rok do podnikania poriadne oprel a rozbehol viacero biznisov. Kým pred pár hodinami šokoval svojím cenníkom služieb, krátko na to predstavil ďalší luxusný zdroj príjmov. Aha, čo vám ponúka za 500 eur!

Martin Jakubec miluje luxus a peniaze, čo dokazuje viacerými podnikateľskými aktivitami. Len pred pár hodinami pritom šokoval cenníkom, podľa ktorého si účtuje za ponúkané služby ako privátny koncert či psychickú rehabilitáciu.

To však nie je ani zďaleka všetko, čo spevák balkánskych šlágrov ponúka. Milovník luxusu, ktorý ešte prednedávnom neváhal ponúknuť video zo spálne s Božankou za neuveriteľné dva milióny, najnovšie začal zarábať aj biznisom s autami. Hoci aj v minulosti prenajímal luxusné autá, tentokrát sa ceny poriadne zmenili. Martin nedávno šokoval aj slovami o svojom tajnom synovi.

Ešte v lete totiž ponúkal tátoše za približne 250 eur na deň, no ak ste si chceli prenajať na tri dni, cena sa znížila na 200 eur. To však neplatí pri Jakubcovom najnovšom vozovom parku, v ktorom ponúka na dlhodobý prenájom BMW 740 XD či Audi A7 S line. Tátoše prenajíma podnikavý kandidát na prezidenta za 250 eur na jeden deň, no pri troch dňoch sa cena vyšplhá na 500 eur. Postupne majú autá v stajni pribúdať a biznis by sa tak mal rozširovať. Prenajali by ste si od speváka luxusný bavoráčik?

Martin Jakubec prenajíma luxusné vozidlá
Ich cena sa môže vyšplhať až na 500 eur za tri dni

Zdroj | Foto: Facebook, Instagram, YouTube