Obec Fekišovce na čele so starostkou Miloslavou Fedorovou sa stali za jedinú noc najvyhľadávanejšou lokalitou na Slovensku. Ľudia, ale dokonca aj politici, sa fotia pri značke, ktorá víta ľudí v dedine. Dalo sa čakať, že sa k celej kauze vyjadrí aj Martin Jakubec. V porovnaní s ostatnými Slovákmi, sa však spevák postavil na stranu hlavy obce.

Starostka pred pár dňami pobúrila celé Slovensko, keď sa na prvom zasadnutí zastupiteľstva obce správala absolútne nevhodne. Schytala tak tvrdú kritiku takmer z každého kúta našej krajiny. Na jej stranu sa však postavil známy spevák “evergreenov“, ktorý má na vec úplne iný názor.

Jakubec sa totiž na sociálnej sieti pochválil, že mal telefonovať so starostkou, pričom spoločne zhodnotili vzniknutú situáciu. Obaja sa údajne zhodli na tom, že nechápu, aký mediálny ošiaľ spôsobilo jej správanie. Martin taktiež poznamenal, že poslanci, ktorí sa vzdali mandátu, spravili fantastickú vec pre celú obec. Fedorovú by totiž brzdili pri rozvoji obce, ktorý rázna žena plánuje.

Celé vyjadrenie Martina Jakubca

https://www.instagram.com/p/Bsu3wDlFhMr/?utm_source=ig_embed

Zdroj: Instagram/martinjakubec_official  |  Foto: Instagram/martinjakubec_official, Facebook