Jedna z najkontrovezrnejších osobností slovenského šoubiznisu opäť perlí. Martin Jakubec len prednedávnom šokoval verejnosť nečakanou svadbou a ešte nečakanejším rozchodom s partnerkou Božankou a už si robí zálusk na ďalšie ženy. A vôbec sa tým netají!

Martin Jakubec dokáže neustále prekvapovať, čoho dôkazom sú aj najnovšie slová kontroverzného hudobníka a zabávača. Potom, ako dal zbohom svojej výrazne staršej partnerke Božanke, s ktorou sa mal údajne oženiť pred zrakmi platiacich fanúšikov, sa začal navážať do osobností slovenského šoubiznisu.

Po verejnom náklade skupine Tublatanka, moderátorovi Andrejovi Bičanovi či Dominike Cibulkovej si, naopak, našiel mimoriadne pozitívne slová pre playmate Andreu Járovú alebo redaktorku Top Staru Alexandru Orviskú. S krásnou brunetkou sa stretol pri natáčaní JOJkárskej relácie, pričom s ňou následne zverejnil zopár snímok. “Kráľovná šoubiznisu, moja drahá Saška,” napísal k jednej z nich.

Pri tej, ktorú však publikoval len pred pár hodinami, bol o čosi odvážnejší a mame 11-ročnej Viktórie venoval pozoruhodný kompliment. “Najkrajšie ženské poprsie má krásna žena Saška Orviská. Ju by som bral za ženu ihneď,” napísal bez okolov. Žeby Martin ignoroval aj fakt, že redaktorka má po svojom boku fešného športovca Jaroslava Janusa?

Najkrajšie prsia slovenského šoubiznisu podľa Martina Jakubca môžete vidieť >>>TU<<< a >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/MartinJakubec_Official, AlexandraOrviska