Martina Jakubca poznáme ako speváka evergreenov, no po novom aj ako kandidáta na post župana bratislavského samosprávneho kraja, kde dopadol katastrofálne. No politika išla na istý čas bokom, keďže si chcel splniť jeden zo svojich najväčších snov.

Keďže politické ambície Jakubca sa nesplnili, opäť sa pustil do niečoho iného a v tomto prípade vycestoval za veľkú mláku. Málokto totiž vie, že je verným fanúšikom zosnulého herca Larryho Hagmana († 81), ktorý stvárnil legendárneho J.R. Ewinga v seriáli Dallas. Údajne dostal pozvanie priamo od jeho rodiny, aby navštívil miesto, ktoré sa preslávilo vďaka úspešného programu.

Martin mal mať k dispozícií rodinný vrtuľník, sprievodcu, limuzínu a full servis. Ako jediný Slovák navštívil sídlo v Santa Monice a v horách v Ojaj, kde mal herec slávnu rezidenciu nazvanú Heaven (Nebo). ,, Bol som v J.R.-ovej kúpeľni na exkluzívnej návšteve pri príležitosti 5. výročia od úmrtia tejto legendy. Dostal som opätovné pozvanie od rodiny na pietnu spomienku, kde si ma veľmi uctili a privítali v rezidencii Larryho Hagmana,” pochválil sa spevák pre plusku.sk. Jakubec totiž tvrdí, že bol jediným z našej krajiny, ktorého s hviezdnym J.R. spájalo priateľstvo od roku 2001.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook, Instagram