Uplynulý víkend mohli diváci sledovať priamy prenos zo slávnostného galavečera, počas ktorého boli odovzdávané prestížne ocenenia v ankete OTO za rok 2018. Aj napriek radosti a úprimnému dojatiu zo strany víťazov sa našla osoba, ktorá už klasicky neváhala skritizovať všetko, čo sa dalo. Tipujete správne, ak vám okamžite napadol Martin Jakubec.

Obľúbenec postarších dám bol jedným z hostí na slávnostnom galavečeri, pričom sa na celú udalosť pozeral svojím kritickým okom. Po skončení akcie neváhal a svoj úprimný názor napísal aj na sociálnej sieti. ,,OTO za nami. Celkový galavečer nudný, miestami trápny, podávanými výkonmi Farkašovskej, Sajfu, Hudáka a ďalšími. Naozaj, tento rok trápne, dlhé, nudné,” poznamenal na adresu známych osobností.

Jakubec však v kritike pokračoval, pričom sa na úvod pustil do rapera Kaliho. ,,Kategória spevák bola o ničom. Kali si prišiel pre cenu ako lazaret a opäť sa ľutoval, ako je u neho vo zvyku,“ vysmial umelca, pričom si zrejme neuvedomil, že víťaz ankety pred pár dňami podstúpil zákrok a aj napriek bolesti a antibiotikám sa zúčastnil galavečera.

Nebolo by to však ono, ak by sa nepustil aj do Gabiky Drobovej a jej dobrej kamarátky Jasminy Alagič. ,,….ako sa dogabali niektorí ako Drobová, ktorá pribrala a dala si tak nevkusné obtiahnuté šaty, to brušisko. Neviete, či riaditeľka Fashion TV čaká dvojičky alebo tak pribrala? A Alagič, ktorá prezradila, ako rada ho má v puse… Trápni, neskutočne,“ kopol si do budúcej mamičky.

Spevák obľúbených “evergreenov“ však na záver príspevku poznamenal, že hostia mali údajne predčasne odchádzať z divadla. ,,Ľudia predčasne vychádzali zo sály a išli radšej na vyprážané rezne, ktoré podávali na chodbe,” zaklincoval tvrdú kritiku svojský Jakubec.

Zdroj: Instagram/martinjakubec_official  |  Foto: Instagram/martinjakubec_official, markiza.sk, RTVS