Martin Nikodým sa dostal do širšieho povedomia divákov vďaka obľúbenej relácií ,,Milionár“, pričom v priebehu rokov sa nakoniec usídlil v televízií RTVS, kde je tvárou úspešnej šou ,,Milujem Slovensko“. Moderátor vždy pôsobí energicky so širokým úsmevom na tvári. Jeho život však obmedzuje vážny zdravotný problém, ktorý mu robí vrásky na tvári.

Úspešný moderátor sa dôkladne stará o svoje telo, pričom po oslave 50-ky sa rozhodol ešte viac športovať a kondičku má možno lepšiu ako mnohí mladší muži. Na verejnosti sa zdá, že Martin je spokojný a rozdáva úsmevy na všetky strany. V súkromí však bojuje s problémom, ktorý väčšinou postretne ženy.

Nikodým sa totiž začal sťažovať na viscerálny tuk, ktorý je uložený okolo vnútorných orgánov. 52-ročný muž tak neváhal a navštívil výživovú poradkyňu, pričom sa preukázalo, že tvár televízie RTVS má omnoho závažnejší problém. „Martin si priveľmi strážil svoju stravu, každú kalóriu, len aby nepribral. On si tento príklad zobral z detstva, keď jeho maminka, aby si udržala štíhlu líniu, nikdy s nimi nejedla pri jednom stole, stále sa v jedení obmedzovala. Pre Martina to znamenalo jedno: Byť štíhly znamená takmer nejesť,“ otvorene zhodnotila zdravotný stav výživová poradkyňa Veronika Hanáková pre plusku.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Martin si zamiloval turistiku

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Instagram/martinikodym, Facebook/Šou Milujem Slovensko