Fitnessák Martin Šmahel si získal počas Farmy X množstvo priaznivcov aj ženských fanyniek. Tie sa zrejme poriadne začervenajú, keď uvidia nasledovný záber. Fešák sa totiž opäť vyzliekol celkom donaha!

Martin Šmahel rozhodne nepatrí k hanblivým a utiahnutým mužom, pričom svoje dokonale vypracované telo rád vystavuje na obdiv. Počas Farmy ho mali diváci, a najmä diváčky, možnosť viackrát zastihnúť na záberoch, pri ktorých by sa nejeden červenal.

Fitnessák si totiž rád doprial ranné opaľovanie či kúpanie úplne nahý a každá sa tak mohla pokochať jeho svalnatou postavou. Martin dokonca pred začatím Farmy zverejnil poriadne odvážne zábery na strome či v jazere, kde chýba doslova len pár milimetrov a jeho pýcha by bola odhalená.

Tentokrát sa dal fešák z Markízy na zdravé stravovanie a od nového roka prepadol vegánstvu. Popritom poctivo maká v posilke, a tak sa chcel pochváliť s výsledkami svojej práce. Fotka v kúpeľni ale rovnako takmer odhalila to, čo by malo ostať skryté. Exfarmár sa totiž opäť obnažil a ukázal tak, ako ho stvoril Boh. Čo poviete, dámy?;)

Fotku Martina, ktorý sa pochválil svalnatým telom, môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram