Uplynulý víkend bol mimoriadne dramatický pre rodinu Martina Šmahela, ktorá si prešla doslova peklom. Potom čo partnerka moderátora a športovca predčasne porodila, do sanitky, ktorá prevážala dieťatko do inej nemocnice, nečakane narazilo BMW.

Martin Šmahel a jeho partnerka Beáta prežívali koncom uplynulého týždňa mimoriadne krušné chvíle. Potom, čo prišla malá Emka nečakane na svet o tri mesiace skôr, prevážala sanitka drobné dievčatko do inej nemocnice. Počas cesty však došlo k fatálnej komplikácii a pri prechádzaní križovatky so Ševčenkovou ulicou došlo ku kolízii vozidla s BMW X5.

Napriek zraneniam zdravotníčok sa duchaprítomné ženy z posádky v prvom rade postarali o bábätko, pričom ho museli oživovať. „Opäť sa ukázalo, že naši zdravotníci patria medzi špičku. Napriek tomu, že obe zdravotníčky boli samy zranené, v prvom rade zachraňovali bábätko a viezli ho až k nám do ústavu. Až keď bolo v dobrých rukách, odišli na ošetrenie. Veľmi som na ne hrdý, rovnako, ako aj naši kolegovia,“ povedal pre denník Nový Čas generálny riaditeľ Národného ústavu detských chorôb Ladislav Kužela.

Čo na to otec dieťatka?

Informácie o okamžitom zásahu zdravotníkov, ktorí boli sami zranení, sa dostali aj k samotnému Martinovi Šmahelovi. „Pokiaľ to bolo takto, ako hovoríte vy, tak, samozrejme, im patrí vďaka. Ja o tom nemám žiadne podrobnosti,“ dodal na margo záchrany dievčatka, ktorému sa malo údajne zastaviť srdce. Na nešťastie zareagovala aj jeho bývalá partnerka Miriam Kalisová, s ktorou má dcérku Miu, pričom jej slová si môžete prečítať >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Nový Čas