Martin Šmahel sa stal v posledných rokoch známym moderátorom, a dokonca účinkoval v desiatej sérií reality šou Farma. Isté obdobie tak bol na roztrhanie. Mnohí fanúšikovia sa preto domnievali, že si žije na vysokej nohe. Najnovšie však prekvapil svojou úprimnosťou v súvislosti s jeho finančnou situáciou.

Martin je na sociálnej sieti mimoriadne aktívny a bez okolkov hovorí s fanúšikmi o radostných, ale aj smutných životných udalostiach. Nie raz si vypočul, že musí mať peňazí na rozhadzovanie, nad čím iba neveriacky krútil hlavou. Najnovšie opäť potvrdil, že je obyčajný človek, ktorý sa musí obracať, aby uživil rodinu.

Všetko začala nevinná otázka Slovenky, ktorá sa spýtala Šmahela, či žije v jednej domácnosti s partnerkou alebo sa iba navštevujú. Exfarmár priznal, že vo chvíli, keď si kupoval domček v Rajke, bol rozvedeným mužom, ktorý chcel voľný čas tráviť hlavne s dcérkou Miou.

Podľa jeho slov vôbec nerátal s tým, že z 2-člennej rodiny veľmi rýchlo vznikne 5-členná, keďže jeho partnerka Beáta má z minulého vzťahu dcérku Lili a nedávno sa im narodila krásna princezná Ema. Spoločne sa tak rozhodli, že budú žiť u jeho milovanej polovičky, ktorá má dom bližšie k centru, a zároveň je väčší. ,,Do Rajky chodím len pre účty, platiť účty, upratovať,“ objasnil situáciu Martin.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Následne sa sám pousmial nad jeho aktuálnou situáciou. ,,…dohodli sme sa, že by to mohla byť naša víkendová chata. To je inak hrozné, ja som v mínusoch, mám dlhy, nemám peniaze, ale mám víkendovú chatu za 140-tisíc eur. Uvidíme, čo s tým bude, možno budem nútený ho predať,“ smutne uviedol moderátor Farmy X-tra.

Zdroj: Instagram/martinsmahel  |  Foto: Instagram/martinsmahel, markiza.sk