Martin Šmahel sa stal pred viac ako rokom dvojnásobným otcom. Príchod jeho druhorodenej dcérky bol však náročný, nehovoriac o desivých udalostiach, ktoré vážne ohrozili život bábätka. Našťastie, všetko dobre dopadlo a dievčatko sa teší dobrému zdraviu.

Šmahelová dcéra Emka sa predčasne narodila v 6. mesiaci, pričom vážila iba 833 gramov. Lekári sa rozhodli pre prevoz bábätka do inej nemocnice, no nečakane došlo k zrážke sanitky a osobného vozidla. Doktorka so sestričkou museli novorodenca resuscitovať priamo na mieste nehody a urýchlene hospitalizovať.

Modlitby Martina a jeho partnerky Beáty boli vyslyšané a ich dcérka sa dostala z najhoršieho, pričom len nedávno oslávila svoje prvé narodeniny. Pri tejto príležitosti zverejnil hrdý exfarmár pár záberov milovanej princeznej na sociálnej sieti.

Aj keď Emke nie je vidieť priamo do tváre, je zjavné, že rastie ako z vody. ,,Ja Ťa naučím trávu jesť aj cvičiť, makať, starať sa o seba. To je ockova parketa. Objavujeme svet,” napísal milovník vegánskej stravy, ktorý sa mieni príkladne postarať o malú slečnu.

Predtým

Teraz

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/martinsmahel