Svalnatý fitnessák Šmahel (35) patrí na Farme do klanu “bohatých” a ako priznal, okrem zážitkov si prišiel na statok tak trochu upratať v myšlienkach a vyčistiť si hlavu. Stal sa neoddeliteľnou súčasťou statku, pričom vďaka nemu majú farmári každý deň oheň. Pôsobí vyrovnane a na prvý pohľad sa zdá, že ho nič nezlomí. Opak je však pravdou!

 

Martin je jednou z celebrít, ktoré prišli na Farmu vyhrať pekný balík peňazí, no zároveň by rád spravil hrubú čiaru za minulosťou. To sa mu však nie vždy darí, keďže so svojou bývalou manželkou Miriam Kalisovou spoločne vychováva 5-ročnú dcérku Miu. Aj napriek tomu, že na statku svoje intímne pocity nedáva najavo, jeho princezná mu nesmierne chýba.

Keď sa na Farme objavil posol s listami, pričom jeden obdržal aj Šmahel, slzy už nemohol zadržať. ,,Keď som otvoril tú obálku a zbadal tam detské kresby, mne nebolo viacej treba, lebo to dieťa mi neskutočne chýba. A ja som v živote nezažil takú dlhú dobu bez kontaktu,” povedal neskôr na kameru milujúci otec.

,,Ahoj tati, mám sa super. Nakreslila som ti obrázky. Kvetinky zakryté sklom sú také ako z Malého princa. Ľúbim ťa a už sa teším, keď pôjdeme spolu na výlet,” čítal nahlas dojatý fitnessák list od svojej jedinej dcérky. Následne Martin podľahol emóciám a rozplakal sa.

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: markiza.sk, Instagram/martinsmahel