Keď sa Martin Šmahel objavil v poslednej sérii reality šou Farma X, mnohí diváci ostali doslova rozčarovaní. Bývalá tvár relácie O 10 rokov mladší bola totiž dlhé obdobie vnímaná najmä ako partner moderátorky Miriam Kalisovej, čo sa však práve po pôsobení na statku zmenilo.

Martin Šmahel sa stal jednou z najobľúbenejších tvárí reality šou Farma, pričom si na statku udržiaval nadhľad a príjemné vystupovanie počas celého svojho pôsobenia. Pred kamerami sa nezaplietol so žiadnou zo súťažiacich, nakoľko ho doma čakala nová partnerka Beáta.

„Mám priateľku, ktorá má dcérku skoro v rovnakom veku ako mám ja… a im tatino umrel, keď mala rok a pol. Ona sa vždy hrozne bojí, že ona tú možnosť vrátiť sa naspäť nemá, ale že ja ju mám a že to je také ako keby nefér. Ja sa na jednej strane vrátiť nechcem, na druhej strane viem, že keby som si spravil ďalšiu rodinu, tak z nej vyčlením moju dcérku,“ priznal pred farmármi.

Martin strávil oslavu Silvestra a príchod roka 2019 práve so svojou novou partnerkou Beátou a jej dcérkou v Jasnej, odkiaľ sa dvojica pochválila spoločnými zábermi. “Veselý Nový rok a celýýýýýýýý rok 2019 v zdraví a pohode prajeme,” napísala zamilovaná dvojica na sociálnu sieť. Čo na nich hovoríte? 🙂

Zdroj: Facebook/Martin Šmahel, Instagram/martinsmahel