Martin zabil svojho kolegu (†29): Šokujúca výpoveď o jeho streľbe!

Dátum:

Tragická udalosť zo 14. marca je naďalej predmetom vyšetrovania, pričom sa objavujú nové skutočnosti, ktoré by mohli odhaliť, čo sa stalo v osudný večer. K streľbe sa už dokonca vyjadril aj hlavný aktér, ktorý zastrelil svojho kolegu.

Martina Turčana zadržali pred pár dňami na Liptove potom, čo utiekol z miesta činu. Okamžite bol prevezený do cely policajného zaistenia, no kvôli jeho agresivite voči mužom zákona musel byť umiestnený na psychiatrii. Pred pár hodinami dokonca podal svoju výpoveď, no vyšetrovateľov poriadne prekvapil.

Syn primátorky mesta Prešov podľa informácií denníka Nový Čas uviedol, že sa pred streľbou bol prejsť okolo budovy železničnej polície, pričom polámal a zapálil svoj mobil. Podľa jeho slov sa vrátil pred budovu, kde už pred oddelením stál Filip (†29), ktorý má dnes (18. marca) v Ľuboticiach poslednú rozlúčku. Strelec tvrdí, že práve jeho kolega bol čudný a držal sa opaska, na ktorom mal zbraň.

Turčan vo výpovedi nepoprel, že došlo k streľbe, no nevedel vysvetliť príčinu. Potom, čo zastrelil svojho kolegu, nasadol do služobného auta a viac si nepamätá. Dokonca nevie ani to, kde ho zadržali. Obvinený policajt momentálne čelí obvineniu pre trestný čin vraždy, pričom sudkyňa rozhodla o väzobnom stíhaní 33-ročného muža na základe tzv. útekovej a preventívnej väzby.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: IG/vcelar.pod.barborou, Pixabay, FB/Polícia SR-Prešovský kraj

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...