Martina (15), dcéra známych slovenských hercov, predstavila prvý singel!

Dátum:

Na domácej hudobnej scéne sa objavila nová, len 15-ročná hudobníčka, ktorá pochádza zo známej umeleckej rodiny. Martina Kapráliková je dcérou hercov Michaely a Martina Kaprálikovcov, pričom jej starým otcom je jeden z najznámejších slovenských umelcov staršej generácie, Dušan Kaprálik.

Martina Kapráliková predstavila svoj prvý singel Slová, ktorého autorkou je samotná speváčka a opisuje v ňom svoj vzťah ku knihám. „Skladba vznikla spontánne. Napadla mi myšlienka a vytvárala som postupne rôzne časti pesničky. Vždy mi k tomu napadla aj melódia, takže som si to nahrávala na mobil, aby som to nezabudla. Keď som potom spojila všetky tie časti dokopy, zistila som, že som napísala pesničku,“ uviedla mladá skladateľka.

O hudbu sa následne postarali Adam Hudec a Michal Kovalčík. Pieseň „Slová“ je o knihách, ktoré tvoria dôležitú časť života mladej umelkyne. „Veľmi rada čítam a neviem si predstaviť, čo by som bez kníh robila. Pri knihe vždy odídem z reality a nevnímam nič okolo seba a ocitám sa v úplne inom svete. A konkrétne táto skladba mi napadla v sprche a to vôbec nechápem prečo,“ s úsmevom hovorí Martina.

V tvorbe aj v umeleckom napredovaní sú pre Martinu veľkou inšpiráciou jej rodičia, ktorí sú divadelní a dabingoví herci. „My sme všetci taká spevavá rodina. Som nesmierne šťastná, keď vidím mojich rodičov na javisku v divadle spievať, alebo keď máme doma taký hudobný večer a ja hrám na klavíri, tatino hrá na gitare a všetci spievame,“ dodala mladá umelkyňa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovensko zasypal záhadný žltý prach: NIE je to piesok ani repkový peľ!

Mnohí Slováci si všimli, že ich balkóny či autá...

Politológ o osude koalície: ,,Je magické, ako sa navzájom žerú, ale..!“

Hádky, osočovanie, klamstvá i vážne obvinenia sa stali neoddeliteľnou súčasťou...

Po smrti Jozefa Abrháma smúti Česko aj Slovensko: Prvé odkazy!

Česko aj Slovensko pred pár hodinami zarmútila smutná správa....

ŠOKUJÚCE zistenie: Zvrat v prípade obvinenia Plačkovej a manžela!

Influencerku Zuzanu Plačkovú a jej manžela Reného Strausza obvinila...