Martina Schindlerová (31) aktuálne vstáva z popola a po dlhšej odmlke sa vracia späť na koncertné pódia. Haberova favoritka z prvej série šou Slovensko hľadá Superstar vydala iba pred pár hodinami svoj prvý autorský singel, ktorý je prekvapivo celkom iný, ako by ste od speváčky očakávali.

Jedna z najkrajších hviezd domácej hudobnej scény chytila druhý dych! Martina Schindlerová zažiarila na televíznych obrazovkách ešte ako nevinná teenagerka, avšak po pár vydaných singloch sa z očí verejnosti doslova vytratila. Na rozdiel od svojich kolegov z historicky prvej série Superstar, brunetka pred kariérou uprednostnila rodinný život, pričom dnes je hrdou mamičkou dvoch detí, dcérky Martiny a syna Kamila.

Po búrlivom rozvode s manželom Kamilom, ktorého len pred pár hodinami zadržala NAKA, sa však začala speváčka opäť ukazovať v spoločnosti, no taktiež pracovať na nových skladbách. Tou najčerstvejšou je momentálne singel „Pokoj svätý“, pričom ide o vôbec prvú autorskú pieseň Martiny Schindlerovej.

“Pokoj svätý je moja prvá autorská vec, kde som si zložila aj text aj hudbu. Producent Adam Kuruc mi tiež takpovediac spadol z neba. Veľmi sme sa nepoznali, keď mi zavolal, či nemám nejaké demo, a ja že mám, ale chcem radšej nech mi on zloží hudbu. Ale Adam neustúpil, a keď si moje demá vypočul, presvedčil ma, že práve Pokoj svätý je to, čo musíme spolu nahrať,” povedala o svojej prvotine Martina.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube