Martina Schindlerová sa prvýkrát zviditeľnila vďaka účinkovaniu v prvej sérií šou Slovensko hľadá Superstar v roku 2004. Svojim hlasom si získala tisíce fanúšikov, a dokonca ani spevák Paľo Habera sa netajil tým, že je jeho favoritkou na víťazstvo. Aj napriek sľubnej kariére sa však po krásnej Bratislavčanke zľahla zem.

Martina chcela naplno využiť svoju rýchlo nadobudnutú slávu a preraziť na slovenskej hudobnej scéne. Svadba s podnikateľom Kamilom však všetko zmenila. Stala mamou dvoch detí na plný úväzok a nechtiac aj zelenou vdovou.

Po šiestich rokoch však prišiel v novembri minulého roku rozvod. Pre bývalú speváčku sa tak začína nová životná kapitola, pričom sa túži vrátiť späť na pódiá. Stala sa tajný hosťom v relácií Inkognito a opäť sa objavila v relácií Chart Show. V kole venovanom 80. rokom sa okrem Adely, ktorá odspievala nezabudnuteľnú Nenu, predviedla so skladbou od Whitney Houston.

Diváci si jej spevácky výkon pochvaľujú, a dokonca priznali, že by ju radi videli viac na televíznych obrazovkách. Mnohým však neušlo, že Martina aj po dvoch deťoch vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým.

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: Instagram/schindlerovamartina_official, Facebook/Chart Show