Keď sa pred pätnástimi rokmi objavila Martina Schindlerová v prvej sérii šou Slovensko hľadá Superstar, spôsobila doslova senzáciu. Mladá Bratislavčanka s bujným dekoltom totiž nedisponovala len krásnou tvárou, ale aj kvalitným hlasom s mimoriadnym rozsahom.

Martine Schindlerovej uniklo víťazstvo v prvej Superstar doslova o chlp a mnohí hudobníci z brandže jej predpovedali hviezdnu kariéru. Skromná teenagerka však nemala ostré lakte a miesto priebojnosti na domácom trhu si zvolila rodinný život. Po rokoch sa ale mamička dvoch detí vracia späť na pódiá a ako sa zdá, dnes ju už začalo nudiť spievať skladby známejších kolegov.

V spolupráci s Mirom Jarošom, taktiež bývalým finalistom Superstar 1, napísala ohnivá kráska skladbu „Radšej mi chýbaj“, ktorá je fantastickým oživením Martininej tvorby. Singel síce podkladovou hudbou nápadne pripomína celosvetovo úspešný hit „Roar“ od Katy Perry, pričom o text sa postarala sama speváčka. A aby toho nebolo málo, popovú bombu vypustila do sveta práve na svoje 31. narodeniny! Martina, viac takýchto energických skladieb!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Video: YouTube | Foto: Instagram/SchindlerovaMartina, YouTube