Martina Schindlerová sa prvýkrát zviditeľnila vďaka účinkovaniu v prvej sérií šou Slovensko hľadá Superstar v roku 2004. Po dlhšej pauze sa opäť objavuje na verejnosti s cieľom rozbehnúť svoju zabudnutú kariéru. Dokonca bola prichytená so známym exmarkizákom, a predovšetkým politikom.

Sláva bývalej superstáristky netrvala dlho. Aj keď spočiatku aktívne spievala, všetko sa zmenilo v roku 2012, keď sa vydala za podnikateľa Kamila a stala sa matkou dvoch detí. Po šiestich rokoch však prišiel rozvod a Martina chce opäť preraziť na vlnách slovenskej hudobnej scény.

Schindlerová sa čoraz viac objavuje v spoločnosti a obnovuje svoje staré známosti. Zrejme aj z tohto dôvodu bola prichytená pri stretnutí s exmarkizákom a bývalým ministrom kultúry Danielom Krajcerom. Spoločne si užívali posedenie pri drinku a následne sa presunuli na koncert britskej kapely Skunk Anansie.

Známa brunetka sa dokonca pochválila pár zábermi z koncertu, no svoju spoločnosť zatajila. Rovnako tak urobil aj Krajcer, ktorý stretnutie s rozvedenou ženou vysvetlil jednoducho. ,,Išlo o kamarátske stretnutie. My sme sa už dlhší čas spolu nestretli. Ja nemám problém nič tajiť, som zvedavý, čo sú to za fotky. Určite sme sa bavili o tom, že bude spievať na mojich narodeninách, takže predpokladám, že sme toto riešili. Takže bolo to také polopracovné kamarátske stretnutie, tak to nazvime,“ vysvetlil pre plusku.sk.

Schindlerovú s Krajcerom si môžete pozrieť —TU—!

Martina si skladbu od kapely Skunk Anansie zaspievala aj v Superstar

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Instagram/schindlerovamartina | Video: YouTube