Strieborná Superstar z prvého ročníka speváckej súťaže sa na dlhšie obdobie stratila z očí verejnosti, no po rozvode sa Martina Schindlerová opäť vracia na výslnie domáceho šoubiznisu. Krásna speváčka má však okrem zlata v hrdle fanúšikom čo ukázať aj po fyzickej stránke!

Martina Schindlerová lámala srdcia mužov už ako 16-ročná tínedžerka v šou Slovensko hľadá Superstar, pričom rokmi zreje ako víno. Krásna brunetka so silným hlasom je dnes matkou dvoch detí a po štúdiu na vysokej škole si užíva ničím nerušený oddych a posledné letné slnečné lúče.

“Som dôkazom toho, že všetko vo vašom živote je možné, že každý váš sen, ktorý záleží od vás (nie od niekoho iného) sa vám splní, keď sa rozhodnete, že to chcete zažiť. A môže to znieť akokoľvek bláznivo, je to reálne,” napísala k fotografii len nedávno brunetka, ktorá pred pár týždňami predstavila svoj nový singel Tanec. Ešte predtým, ako sa oficiálne skončí leto, sa speváčka ukázala fanúšikom v plavkách, pričom tí doslova stratili dych. Martina totiž vyzerá absolútne fantasticky!

Martinu v plavkách môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/schindlerovamartina