Kým na obrazovkách Markízy láme šiesty ročník speváckej šou Česko Slovensko hľadá Superstar rekordy sledovanosti, hviezdou prvej národnej série bola zaiste i krásna Martina Schindlerová (31).

Vtedy len 15-ročná Bratislavčanka zaujala porotu i divákov fantastickým prevedením skladby Je t’aime, no dnes je už zo sladkej tínedžerky mama dvoch detí. Strieborná Superstar z roku 2004 si s nimi užije kopu zábavy, čo potvrdila i jedinečným videom, ktoré zverejnila na sociálnej sieti Instagram.

Aj keď si Martina doposiaľ svoje súkromie mimoriadne strážila a na dcérku a syna uvrhla informačné embargo, po rozvode s manželom Kamilom sa verejnosti opäť otvorila. Fanúšikom po rokoch začala ukazovať drobné detaily zo svojho života, pričom neznámou už nie sú ani jej deti.

S dcérkou dokonca zverejnila video, v ktorom medzi dievčatami prebieha milý rozhovor. Zväčša utiahnutá Martina sa v ňom necháva česať malou Martinkou, ktorá zhodnotí, že mamina by si mala umyť vlasy, nakoľko ich má mastné. Tá neskrýva prekvapenie a dcérke oponuje, no ona sa aj napriek tomu drží svojho presvedčenia. No nie sú milé?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/schindlerovamartina