Martina Rusinová (35) bola jednou z účinkujúcich v relácií Najväčší víťaz, pričom bola odhodlaná zmeniť svoj život od základov. Chcela sa naučiť zdravo stravovať a svoje si oddrela aj pri cvičení. Jej sebazaprenie bolo závideniahodné, pričom ju motivovala túžba, ktorú si dlhé roky nevedela splniť. Až doteraz!

Keď Martina nastúpila s ostatnými súťažiacimi prvýkrát na váhu, ručička jej ukazovala 120,4 kilogramov. V priebehu jedenástich týždňov pobytu v Tomášovskom kaštieli myslela predovšetkým na svoj veľký sen. Jej morbídna nadváha sa totiž stala prekážkou pri otehotnení, pričom sa nemohla stať mamou.

Vďaka tvrdej drine však Rusinová schudla úžasných 28 kilogramov a v nabitom tempe pokračovala aj v pohodlí domova, kedy sa jej podarilo zhodiť ďalších 15 kíl. Rapídny pokles váhy jej umožnil opäť uvažovať nad rolou matky. Tentokrát však nasledoval úplne iný scenár, keďže schudnutá blondínka má byť už v treťom mesiaci tehotenstva.

Soňa Sedlačková, ktorá svoju zverenkyňu trénovala počas šou, prezradila túto krásnu novinku. ,,Aby mohla mať bábätko, musela schudnúť. Finále sa nakrúcalo 6. júna, teraz máme december a je v treťom mesiaci. Čiže do troch mesiacov po skončení súťaže sa jej podarilo otehotnieť. To je úžasný výsledok!“ priznala trénerka pre tvnoviny.sk. Soňa sa však tiež pochválila, že sa stane krstnou mamou.

Zdroj: tvnoviny.sk  |  Foto: markiza.sk, Instagram/sonasedlackovapublic