Na jej pohrebe sa zúčastnila iba hŕstka najbližších, no ani jeden z nich nevyronil slzu. Za všetko pravdepodobne môžu naštrbené vzťahy v rodine Martinky z Turca, či fakt, že si zvolila samotársky štýl života, po boku svojho manžela – Martina. Práve on sa postaral o to, že Martinkine deti nebudú môcť svoju nebohú mamu navštevovať.

[sociallocker]Rodina sa totiž dlho nevedela rozhodnúť, kde sa bude konať pohreb. Rozhodnutie padlo na 18. augusta v meste Martin, no ani samotný pohreb sa nezaobišiel bez konfliktov. Martinkina matka sa takmer pobila s jej manželom – vdovcom Martinom. Ani odstupom času však napätie medzi dvomi stranami neutíchlo. Rozpútal sa boj o urnu. „Išla na spálenie. Do Žiliny. Urnu dostal Martin. Chcela ju jej mama, ale všetko sa to nejako prekrútilo a urnu dali jemu, že k nej bol ako manžel bližšie,“ prezradila dcéra Barborka pre pluska.sk.

Na otázku, či si urnu nebudú nárokovať spolu s ďalšími súrodencami, odpovedala: „To asi ťažko, keď ju už rozsypal. Okolo maringotky. Že vraj to tak chcela,“. Otázkou teda ostáva, ako si na mamu budú spomínať a kam jej budú spolu so súrodencami nosiť kvety?

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook
[/sociallocker]