Je tomu len zopár dní, čo sa definitívne skončila druhá séria mimoriadne úspešného seriálu Oteckovia. Aj keď sa diváci voči náhradnému programu v podobe „Rodinných prípadov“ búria, na novú sériu si budú musieť počkať ešte nejaký ten piatok. 

Natáčanie nových častí seriálu Oteckovia je už v plnom prúde, pričom na televízne obrazovky sa dostanú už v januári 2019. Štvoricu tatušov, ktorým robia spoločnosť rozkošné deti, však dopĺňajú ich nádherné polovičky. Ako je však už dnes jasné, onedlho sa s obľúbeným projektom Markízy rozlúči jedna z najvýraznejších postáv, a to seriálová Linda.

24-ročná herečka Mária Bartaloš je totiž v sladkom očakávaní svojho prvého bábätka a ako sama uviedla, nepatrí ku karieristkám, dôležitá je pre ňu predovšetkým rodina. Predtým, ako dá Mary televíznym kamerám na chvíľu zbohom, sa však stihla ešte pre Vianocami nechať nafotiť na obálku Eurotelevízie s najmenšími postavami seriálu, pričom sama stvárnila Snehulienku. Za jej trpaslíkov sa prezliekli decká zo škôlky, konkrétne Izabelka Gavorníková, Laura Gavaldová, Maroš Banáš, Tobias Kráľ a Daniel Rovnak. No nie sú úžasní? :)

Foto: Instagram/oteckovia, tvmarkizaofficial