Herečka Mary Bartalos sa 21. júna stala mamičkou maličkého Noela, ktorého priviedla na svet svojmu milovanému Adriánovi. Kým doposiaľ jeho tváričku pred verejnosťou ukrývali, po takmer mesiaci urobili výnimku a rozkošného synčeka ukázali celému svetu.

Mary Bartalos sa koncom júna konečne dočkala svojho prvého potomka a partnerovi Adriánovi porodila synčeka, ktorému dali netradičné meno Noel. Sympatická herečka tak prežíva jedno z najkrajších životných období. V krátkej dobe po pôrode sa kráska dostala opäť do formy a popôrodné kilá na nej vôbec nie je vidieť. Až doposiaľ sa však rodičia stránili záberov, na ktorých by bolo vidno tváričku ich bábätka, no tomu je teraz koniec.

Čerstvá rodinka sa totiž rozhodla pre spoluprácu s poisťovňou Dôvera, ktorej tak pribudol ďalší malý klient. Na spoločnej fotografií sa pyšní rodičia prvýkrát podelili s fanúšikmi o detailný pohľad na maličkého Noelka. Počas fotenia stráži synčeka starostlivý otecko, ktorý ho nežne drží na rukách. No nie je tvárička Noelka rozkošná? Mary si však musela vypočuť drsnú kritiku Sloveniek, ktoré ju zvozili kvôli tomuto záberu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Mary sa odfotila so synčekom Noelom
Svojho drobca ukázali rodičia po prvýkrát do tváričky

Zdroj │ Foto: Facebook/Dôvera zdravotná poisťovňa, Instagram/maria.bartalos