Je to už zopár týždňov, čo sa na verejnosť dostala úžasná novinka týkajúca sa herečky zo seriálu Oteckovia. Mária Bartaloš totiž priznala, že čaká svoje prvé bábätko. Vzhľadom na jej tehotenstvo sa mladá brunetka rozhodla skončiť v obľúbenou seriáli, pričom jej novou vášňou sa stalo niečo úplne iné.

Je tomu len zopár mesiacov, čo krásna herečka povedala svoje životné “áno” športovcovi Adriánovi Bartalošovi, pričom obaja priznali, že spoločnej rodinke a deťom sa vôbec nebránia. Tak sa aj stalo, keďže Mary sa má nachádzať už v štvrtom mesiaci tehotenstva.

Bartaloš sa však rozhodla, že nebude ďalej hrať v seriáli Oteckovia, keďže natáčať tehotná nechce. Prišla tak o slušný príjem, nakoľko si v priebehu jedného dňa nakrúcania mohla zarobiť až 800 eur. Jej manžel Adrián sa však rozhodol o svoju rodinku postarať a v januári otvára nové pohybové štúdio.

Manželovým úspechom sa pochválila na sociálnej sieti aj hrdá Mary. Spoločný biznis budúcich rodičov bude Adriánov cvičebný koncept známy pod názvom “movement culture“. Z herečky sa tak veľmi rýchlo stala ostrieľaná trénerka.

Zdroj: Instagram/mary_bartalos  |  Foto: Instagram/mary_bartalos, Instagram/adrianbartalos  |  Video: Instagram/adrian.bartalos