Slovenská herečka Mária Bartalos, ktorá sa dostala do povedomia divákov predovšetkým ako láskavá učiteľka Linda v seriáli Oteckovia, je v radostnom očakávaní svojho prvého potomka. Spolu s manželom Adriánom sa už nemôžu dočkať vytúženého bábätka, pričom Mary ostala verná jednoduchému športu aj počas tehotenstva. A práve to sa nepáči niektorým jej fanúšikom!

Koncom apríla minulého roka povedala herečka Mária Bartalos svoje životné “áno” športovcovi Adriánovi, ktorý sa aktívne venuje športu a najmä pohybu. Dvojica sa zosobášila po trojmesačnej známosti, pričom iba prednedávnom Mary priznala, že sa z nich už onedlho stane šťastná rodinka. Hviezda seriálu Oteckovia a štvrtej série šou Tvoja tvár znie povedome však s bruškom už pred kamerami stáť nemienila, a tak si dáva od televízie na čas pauzu.

Fanúšikovia ju však stále môžu sledovať aspoň na sociálnej sieti Instagram, kde krásna brunetka pravidelne pridáva fotky zo svojho súkromia. Sú tomu iba dva dni, čo sa Mary pochválila, že aj v ôsmom mesiaci tehotenstva je schopná z času na čas cvičiť, za čo sa však na ňu zniesla nemiestna vlna kritiky. “Aj v 8. mesiaci lietam. Som rada, že moje telo mi to stále dovoľuje 🙂 Nie je to tak síce každý deň, už občas cítim, že postupne ide do tuhého, ale v sobotu to bola taká skvelá atmosféra a akcia, že ma to nabíjalo energiou za pochodu! Vďaka vám všetkým zúčastneným!” vyznala sa krásna umelkyňa. Po dávke rôznych komentárov však všetky zaklincovala istá Paulína, s ktorou napokon súhlasila aj samotná herečka.

“Pre toto nemám rada ženy… Potrebujú poučovať, pohoršovať sa a odsudzovať ľudí za niečo, čo sa ich absolútne netýka… Mne skôr príde choré, že sa potrebuje niekto vyjadrovať pod tieto fotky, ako si Mary zaslúži za to basu a podobné drísty… Každý pozná svoje telo najlepšie a sám vie, čo dokáže, to sa deje aj normálne celý život, nie len keď ste tehotné, dievčence… Keď niečo robíte aj predtým, tak je oveľa jednoduchšie sa tomu venovať aj v tehotenstve 🙂 Ako to tu už niekto spomínal, tehotenstvo nie je choroba a kým človek nemá žiadne komplikácie, prečo by mal prestať robiť veci, ktoré sú pre neho normálne… Ale to asi v dnešnej dobe pochopí málokto… Mary má môj veľký obdiv, že to v 8 mesiaci stále takto dáva a vyzerá super,” uviedla jedna z fanyniek.

Okrem komentujúcich na sociálnej sieti si však do Mary rypli aj niektoré médiá, ktoré jej cvičenie označili za hazard, na čo už ironicky zareagovala aj samotná herečka: “Som naozaj rada, že žijem v krajine, kde sú tehotné ženy odsudzované za svoju aktivitu v tehotenstve a za to, že sa cítia dobre a chcú sa hýbať. Je to veľká podpora!” 

Reakciu Mary si môžete pozrieť >>>TU<<<

Snímky, ktoré vyvolali vlnu nevôle

Zdroj: Instagram/Maria.Bartalos, Oteckovia