Neďaleho Brna došlo v pondelok (11. októbra) k šokujúcemu masakru, keď útočník napadol členov vlastnej rodiny. Podľa informácii portálu Blesk.cz k tomu použil sekeru, pričom 6 osôb utrpelo zranenia rôzneho charakteru.

V jednom z rodinných domov na Jungmannovej ulici v Tišnově neďaleko Brna zasahovali záchranári po fatálnom útoku muža. Ten mal v pondelok okolo siedmej hodiny večer napadnúť sekerou šesť osôb, pričom momentálne je v rukách polície. Kým jedna žena utrpela ľahšie zranenia a spolu s ďalším napadnutým mužom boli prevezení do Fakultnej nemocnice Brno, v brnenskej Fakultnej nemocnici u sv. Anny mal skončiť ďalší pár vo vážnom stave.

Okrem dospelých osôb boli napadnuté aj dve deti s bližšie nešpecifikovaným stavom, ktoré zamierili do Detskej nemocnice. “Mali sme v starostlivosti šesť pacientov. Päť z nich utrpelo vážne zranenia sečného, bodného a rezného charakteru. Ďalšie podrobnosti uvádzať nemôžeme,” uviedla hovorkyňa záchranárov Michaela Bothová. Motív, pre ktorý útočník fatálny čin spáchal, zostáva doposiaľ nezverejnený.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz Foto: FB/Polícia SR, Twitter