Mimoriadne smutný prípad tragédie sa odohral na československých hraniciach v Rožňove pod Radhoštěm. V stredu doobeda bola polícii nahlásená vražda na Slezské ulici. To však ešte muži zákona netušili, aký strašný pohľad sa im naskytne na mieste činu.

V stredu doobeda okolo pol desiatej dostala česká polícia neďaleko hraníc so Slovenskom smutné hlásenie. Na Slezskej ulici v Rožňove pod Radhoštěm malo dôjsť v rodinnom dome k vražde. Polícia po príchode na miesto činu zistila, že v izbách sa nachádzajú až štyri mŕtvoly.

Podľa informácií TV Nova ide o hromadnú vraždu, pričom motív páchateľa je nateraz neznámy. Najsmutnejšie je, že dve z obetí sú maloleté deti: “Prípad sme predbežne kvalifikovali ako trojnásobnú vraždu. 49-ročný muž zastrelil svoju 35-ročnú družku a svoje deti. Potom obrátil zbraň proti sebe,” uviedla desivé podrobnosti policajná hovorkyňa Simona Kyšnerová.

Nateraz je známe len toľko, že muž namieril zbraň najprv proti družke, potom na svoje deti a následne na seba. Otec, ktorý vraždil, mal pracovať ako zástupca riaditeľa mestskej polície v okrese Vsetín, kým partnerka bola policajtka. Staršia dcérka by o chvíľu oslávila siedme narodeniny, pričom rodičia už objednali nafukovací hrad a oslavu, kým mladšia dcérka mala štyri roky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  tn.nova.cz│ Foto: Televízia Nova