Mašková stvárnila v šou Tvoje tvář Gombitovú: Lepšia než Marika?

Dátum:

Z obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome sa momentálne netešia len slovenský diváci, aktuálne si ju totiž užívajú aj v susedných Čechách. Na hlavu moderátora a maskérov sa síce sype poriadna dávka kritiky, to však nemení nič na speváckych výkonoch niektorých účinkujúcich, ktorí pravidelne dokážu prekvapiť nielen porotu, ale aj náročných divákov.

22-ročná speváčka Tereza Mašková, ktorá je aktuálnou československou Superstar, dostala v uplynulom kole šou Tvoje tvář má známy hlas náročnú úlohu. Ruleta jej totiž vybrala Mariku Gombitovú, pričom si zvolila jednu z jej najuznávanejších, no taktiež najťažších skladieb z roku 1987, Koloseum.

Mašková sa už v minulosti výborne popasovala s piesňou od uznávanej slovenskej divy, kedy v šou Česko Slovensko hľadá Superstar zaspievala legendárne Vyznanie. Aj keď si na ňom vylámalo zuby už množstvo výborných spevákov, verzia sympatickej favoritky súťaže doslova vyrážala dych. Svojim výkonom si vyslúžila standing ovation, pričom na nohy nepostavila len prítomných divákov, ale aj kompletnú štvorčlennú porotu. A čo Koloseum? Jedno je isté. Z mladej Maškovej sa pomaly, ale isto stáva jedna z najkvalitnejších speváčok Česka i Slovenska!

Doposiaľ najúspešnejšie televízne vystúpenie Terezy Maškovej

Zdroj: Nova.cz | Video: YouTube | Foto: Instagram, Facebook

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Úprimné vyjadrenie Sulíka: TOTO si myslí o útokoch Igora Matoviča!

Kedysi sa spolu fotili pri spoločnom obede a dnes...

Miliardár Soros varuje pred Putinom: Premiér Heger odkazuje JEDINÉ!

Svetového ekonomického fóra vo švajčiarskom Davose sa zúčastnili lídri...

Slovenská polícia zachytila HROZBU: Anonym plánuje masovú vraždu!

Slovenská polícia zverejnila na sociálnej sieti šokujúcu správu. Anonym...

Nečakaný krok susednej krajiny: Vyhlásila stav vojnovej hrozby!

Ruská invázia na Ukrajinu sa oficiálne začala 24. februára...