Z obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome sa momentálne netešia len slovenský diváci, aktuálne si ju totiž užívajú aj v susedných Čechách. Na hlavu moderátora a maskérov sa síce sype poriadna dávka kritiky, to však nemení nič na speváckych výkonoch niektorých účinkujúcich, ktorí pravidelne dokážu prekvapiť nielen porotu, ale aj náročných divákov.

22-ročná speváčka Tereza Mašková, ktorá je aktuálnou československou Superstar, dostala v uplynulom kole šou Tvoje tvář má známy hlas náročnú úlohu. Ruleta jej totiž vybrala Mariku Gombitovú, pričom si zvolila jednu z jej najuznávanejších, no taktiež najťažších skladieb z roku 1987, Koloseum.

Mašková sa už v minulosti výborne popasovala s piesňou od uznávanej slovenskej divy, kedy v šou Česko Slovensko hľadá Superstar zaspievala legendárne Vyznanie. Aj keď si na ňom vylámalo zuby už množstvo výborných spevákov, verzia sympatickej favoritky súťaže doslova vyrážala dych. Svojim výkonom si vyslúžila standing ovation, pričom na nohy nepostavila len prítomných divákov, ale aj kompletnú štvorčlennú porotu. A čo Koloseum? Jedno je isté. Z mladej Maškovej sa pomaly, ale isto stáva jedna z najkvalitnejších speváčok Česka i Slovenska!

https://www.youtube.com/watch?v=By8Ov3lN52M

Doposiaľ najúspešnejšie televízne vystúpenie Terezy Maškovej

Zdroj: Nova.cz | Video: YouTube | Foto: Instagram, Facebook