Aj veľká láska môže rýchlo skončiť. To si môže povedať slovenská herečka Elena Podzámska, ktorá bola až po uši zaľúbená do profesionálneho tanečníka Mateja Chrena. Z veľkej lásky nakoniec ostali len oči pre plač, a aj keď ubehlo veľa času od ich rozchodu, stále si cez média vymieňajú štipľavé odkazy. Matej sa v stredu oženil, no ešte predtým stihol prezradiť niečo o vzťahu s Podzámskou!

[sociallocker]V kaštieli v Tomášove si povedali áno snúbenci Matej Chren a Linda Zubčáková Čongrády. Chren si tak zobral za manželku vdovu po zavraždenom Petrovi Čongrádym. Na prekvapenie mnohých, jeho ex Elena Podzámska o svadbe nevedela, až pokým ju o tom neinformoval týždenník PLUS 7 DNÍ začiatkom augusta. „Každý už máme svoj vlastný život, ale prajem mu všetko len to najlepšie. Nech mu to vyjde, úprimne mu želám veľa šťastia a nech to vydrží. O svadbe som nevedela. Až od vás,“ vyjadrila sa pre spomínaný týždenník.

Je verejne známe, že herečka sa s rozchodom vyrovnávala veľmi ťažko. No je zjavné, že bývalí milenci medzi sebou momentálne nemajú najlepšie vzťahy. Matej sa vyhýba akýmkoľvek rečiam okolo jeho ex Eni, ale pre denník Nový čas vychvaľoval svoju, teraz už manželku, Lindu. Ako sám povedal, je prvou ženou, ktorú si chcel vziať za ženu. Matej si taktiež nevie vynachváliť jej vzornú starostlivosť o deti.

Najväčším bonusom je pre neho vzťah manželky s jeho rodičmi. „Navštevujeme spolu aj moju maminu, majú s Lindou veľmi dobrý vzťah a to je ďalšia vec, ktorá predtým v mojich vzťahoch absentovala. Rodičia schvaľujú náš vzťah,“ povedal Matej. Z toho nám jasne plynie, že Eňa asi nebola partnerka, ktorú by si jeho rodina obľúbila.

Chren uzavretím manželstva odštartoval novú etapu života a je preto jasné, že minulosť chce nechať uzavretú. Keď sa ho týždenník PLUS 7 DNÍ opýtal na Podzámsku, prečo ma na ňu ťažké srdce, odpovedal stroho. „Ďakujem za priestor, ale nemám záujem sa vyjadrovať k pani Podzámskej. Už som sa vyjadril.“ 

10249102_835220013274304_413615724_n

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram
[/sociallocker]