Boom okolo jedenástej série reality šou Farma už dávno utíchol, pričom najvýraznejšou osobnosťou relácie bol tentokrát Matej Jurkovič (41). Statného Bratislavčana, z ktorého mali strach aj najsilnejší súperi, však vylúčili zo šou tesne po fyzickom konflikte s Rastislavom Mojsejom (40).

Matej Jurkovič sa počas pôsobenia na Farme neštítil slovných vyjadrení, kedy dával východniarom najavo svoje očividné antipatie. Napriek tomu si práve v Košičanke Mirke Csorbovej (19) našiel spriaznenú dušu, s ktorou to následne ťahal dlhé týždne. Aj keď dvojica už v súkromí netvorí zamilovaný pár a vypnutím kamier pominuli aj hlboké city, Jurkovič si predsa len nachádza cestu aj k ostatným vypadnutým súťažiacim.

Potom, čo sa v súkromí stretol s Petrom, Martinou, Deyou či Majkym, si iba pred pár hodinami dohodol rande s Nikou Tóthovou a Martinom Mihálikom. S východniarmi nemal Matej na Farme žiadny výrazný konflikt, pričom on sám sa k celej situácii vyjadril viac než otvorene. „Vraveli, že ma nikto na farme nemusel. Klamali. Vraveli, že sa ma všetci báli. Klamali. Vraveli, že neznášam východňarov, klamali. Mohol by som takto pokračovať do nemoty. Nebol to žiadny východ versus západ, ale ľudia proti ľuďom bez ohľadu na pôvod,“ začal svoje vyjadrenie lifestyle couch.

„Vreskot Nikoly mi síce miestami liezol na nervy, ale keďže nevrešťala po mne, dokázal som to tolerovať, lebo bez nej by východ pomrel od hladu a bol by tam bordel ako v tanku. Martin vysmiaty a nekonfliktný týpek, s ktorým sa mi výborne pracovalo a ako jeden z mála chápal zadania. V podstate pre mňa dve najväčšie osobnosti východu, dvaja najväčší pracanti. A tí, ktorí mali so mnou problém, boli práve tí, ktorí robili len hubou a nie rukami,“ dodal ohľadom kolegov z Farmy, ktorých v Bratislave so širokým úsmevom zoznámil aj so svojou dcérkou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/matej.jurkovic.official, farma.markiza