Dusná atmosféra a vyhrážky Mateja Jurkoviča skončili poriadny šokom aj pre televíziu Markíza. Svalnáč zo západu totiž v stredu napadol ďalšieho farmára, ktorý skončil v nemocnici. Matej bol okamžite vylúčený z hry!

Na statku na Záhorí sa dala dusná atmosféra doslova krájať. Potom, ako sa stal prvým duelantom hanblivý Gabo, padli za stolom poriadne tvrdé slová. Matej sa neostýchal pred všetkými plachému sluhovi vyhrážať, že v prípade, ak príde o Mirku, urobí mu zo života peklo.

Prešla len krátka doba a zo strany gigola došlo aj na skutky. Hoci nevedno presne, či sa stal jeho obeťou Gabo, Matej podľa informácií z Markízy fyzicky zaútočil na jedného z farmárov a spôsobil mu zranenia, s ktorými musel byť ošetrený v nemocnici. Ihneď na to dobehli na statok aj hospodár Martin a Evelyn, ktorí sebavedomého farmára týždňa okamžite vylúčili.

To, že Matej už nie je súčasťou boja o 75-tisícovú výhru, potvrdila aj samotná televízia Markíza: “V reality šou Farma prišlo k agresívnemu výpadu jedného z účastníkov, Mateja Jurkoviča, voči ďalšiemu z účastníkov tohto programu. V dôsledku násilného chovania skončil poškodený súťažiaci v nemocnici a musel ho ošetriť zdravotnícky personál. TV Markíza sa dištancuje od akejkoľvek formy násilia, a preto pristúpila k okamžitému vylúčeniu sútažiaceho, Mateja Jurkoviča, z reality šou Farma,” odkázala Andrea Macáková z PR oddelenia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk │ Foto: Televízia Markíza