Finále Farmy 11 bolo plné prekvapujúcich vyjadrení zo strany farmárov či rodinných príslušníkov. Diváci mohli vidieť video s Radovou exsnúbenicou, výkriky nahnevaného Rasťa Mojseja či vyjadrenie Mirky Csorbovej k jej vzťahu s vyhodeným Matejom Jurkovičom. Ten sa rozhodol reagovať na slová mladej krupiérky, pričom jej nič nedaroval.

Každý divák reality šou si mohol všimnúť, že 41-ročný západniar má veľmi blízko k 19-ročnej Mirke. Ich vzťah dokonca pokračoval aj po tom, čo Farmu obaja opustili. O to viac šokujúcejšie bolo vyjadrenie tmavovlásky v priamom prenose v priebehu finále.

Csorbová otvorene priznala, že s Matejom už netvorí pár. ,,Nechcem byť niekoho dcérou, lebo on sa tak správal,“ prezradila Evelyn. Nakoniec vysvetlilo, že v skutočnom živote je úplne iným mužom, pričom ona bola iba hlúpa a naivná.

Slová farmárskej milenky nenechali chladnými ani samotného Jurkoviča, ktorý v živom videu na sociálnej sieti zareagoval na kritiku. ,,Povedala, že ja som v skutočnosti iný, ako som sa prezentoval na Farme. Ale tak, ako som sa ja prezentoval, taký aj reálne som. To, čo som vtedy povedal, že ju vnímam ako dcéru, som myslel ako metaforu. Že som sa chcel o ňu starať ako o svojho blízkeho, na ktorom mi záleží,“ na úvod poznamenal fitnesák.

Podľa slov Mateja mala Mirka chcieť, aby svoje city k nej pravidelne zdieľal na sociálnej sieti. To sa mu však nepozdávalo. Taktiež mal kráske zohnať robotu, ktorú však odmietla a nakoniec došlo aj k zmene jej správania. Rodáčka z Košíc si dokonca mala pred farmárom schovávať mobil, keďže jej vyvolával neznámy muž. Statný Bratislavčan postupne prestal východniarke dôverovať, čo bolo zrejme začiatkom konca. Na neúprosnú kritiku však zareagovala aj samotná Košičanka, ktorá označila Matejove slová za hlúposti, pričom hrubú čiaru za ich vzťahom mala urobiť práve ona.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/matej.jurkovic.official  |  Foto: markiza.sk