Pred pár hodinami sa na verejnosť dostala informácia o agresívnom útoku farmára, ktorý nakoniec dostal z markizáckej reality šou tvrdý vyhadzov. Je zrejmé, že západniar neudržal nervy na uzde, v dôsledku čoho vážne poranil ďalšieho z účinkujúcich. Zdá sa, že meno napadnutého muža je odhalené.

V posledných týždňoch mal Matej Jurkovič (41) konflikt s viacerými farmármi. Veľmi rád kritizoval správanie svojich kolegov, pričom nešetril ani urážkami žien. Sebavedomého gigola tak mali mnohí poriadne v zuboch. Ani jeden z nich však nečakal, že by sa situácia mohla natoľko zvrtnúť, že zaútočí na jedného z východniarov.

„Informácie ešte neposkytujeme, sami ešte riešime túto situáciu. Udialo sa to včera, ale v každom prípade Matej na hodinu odišiel, bol vylúčený zo šou,” povedala k situácii PR manažérka televízie Markíza Andrea Macáková.

Podľa informácií denníka Plus jeden deň mal byť údajným napadnutým hráčom Rastislav Mojsej. 40-ročný elektrotechnik po útoku svalovca dokonca skončil v nemocnici. Zatiaľ nie je známe, čo zapríčinilo natoľko veľký konflikt, že muselo dôjsť k výbuchu zo strany Mateja. Správanie lifestyle coucha má však vážne následky, keďže jeho boj o 75-tisíc eur skončil osudným úderom.

Zdroj: topky.sk  |  Foto: YouTube, markiza.sk