Neuveriteľný trest dostala 35-ročná matka. Tá potom, ako jej dcérka zjedla hamburgery pre psa spolu s tabletkami na odčervenie, udrela 9-ročné dievča varechou po zadku. Prípad má ale šokujúcu dohru a žena skončila na súde.

Neuveriteľný prípad sa odohral v austrálskom meste Perth. 35-ročná matka Tania odložila do chladničky staršie mäso v hamburgeroch, do ktorých vložila aj tabletky na odčervenie a všetko to chcela dať zjesť psom. Hoci svoju 9-ročnú dcéru upozornila, aby hamburgery nejedla, dievčatko našla pred chladničkou jesť práve tie. Rozzúrila sa a udrela ju drevenou varechou po zadku.

Dievča ale prišlo na políciu so slovami, že mama ju udrela neprimerane veľkou silou a pravidelne ju zatvára v izbe. Žiačka má však trpieť poruchou ADHD a s mamou pravidelne navštevuje lekárku. Nešťastná matka však aj tak skončila pred súdom, ktorý jej udelil peňažný trest vo výške 750 dolárov s tým, že sa incident už nesmie zopakovať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Tania si podľa portálu Watoday myslí, že disciplína pomáha spoločnosti aj deťom učiť sa rešpektu a odmieta tvrdenia, že by svoju dcéru udrela tak silno, ako to zaznelo na súde. Udretie varechou opísala ako moment frustrácie a strachu, čo sa môže jej dieťaťu po požití odčervovacích tabletiek stať.

Zdroj: watoday.com │ Foto: YouTube/Sky News Australia, Pexels