Len 29-ročnej žene diagnostikovali lekári terminálne štádium rakoviny. Matka 9-ročnej dcérky sa psychicky zrútila a najprv usmrtila dieťa, hneď na to sa pokúsila o samovraždu skokom z okna.

29-ročná Maria Russkikh pochádza z Ruska z mesta Novosibirska. Potom, čo jej bolo diagnostikované terminálne štádium rakoviny, došlo u mladej ženy 16. januára k mentálnemu kolapsu. Rozhodla sa preto zabiť seba aj svoju 9-ročnú dcérku.

Najprv usmrtila dievčatko a vzápätí skočila z okna na ôsmom poschodí. Podľa informácií DailyMail ale napriek hrozivému pádu prežila: “Žena bola takmer nahá. Jej nohy a ruky boli posiate krvou,” uvádza svedok. Polícia našla v byte nehybné dievča, ktoré skonalo po údere ťažkým predmetom do hlavy.

Krátko na to objavili v byte aj list na rozlúčku, ktorý Maria zanechala: “Nemôžem už žiť s týmito neznesiteľnými bolesťami. Odpustite mi. Milujem veľmi svoju dcéru.” Žena sa teraz lieči z početných zlomenín, no jej stav je stabilizovaný. Podľa slov susedov išlo o slušnú rodinu, otec je vojakom, a tak bol často v práci. Matku opísali ako ženu v domácnosti, ktorá takmer nevychádzala von. S nákupmi bolo pritom často vidieť jej dcéru. Mariu budú súdiť pre vraždu mladistvej.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://twitter.com/thewomenjournal/status/1219708404136062982

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: Twitter, VK.com