Zúfalá matka prišla o svojho synčeka len 3 týždne po jeho narodení. V jedno odpoludnie ho kojila, keď ho odrazu našla ležať v kaluži krvi. Teraz upozorňuje ostatné mamičky, aby sa vyvarovali tejto obrovskej chyby.

Zúfalá žena z Cumbrie v Anglicku menom Joanne Harwood už, bohužiaľ, nemôže vrátiť čas. Keď sa v novembri rozhodla len 10 dní po narodení malého Harryho vrátiť do práce, zrejme si myslela, že všetko zvládne. Skĺbiť čerstvé materské povinnosti a prácu v kaderníctve však dokázala len ťažko a cítila sa veľmi unavená.

Jedno popoludnie sa vrátila večer z práce a zobrala si na seba maličkého, aby ho nakojila. Počas toho ale podľa informácii britského denníka TheSun zaspala a keď sa prebudila, naskytol sa jej hrozný pohľad. Jej synček ležal v kaluži krvi, na čo jej starší syn okamžite privolal záchranku. V nemocnici však už len skonštatovali jeho smrť.

Patológ napokon vyriekol, že príčinou smrti novorodenca bola priľahnutie matkou počas spánku. Sudca vydal na záver varovanie pre všetky matky, aby nespali vedľa svojich bábätiek ani s nimi nezaspávali. Namiesto toho odporúča po kojení odložiť dieťatko bezpečne do kolísky, aby sa podobným tragédiám predišlo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Pexels