Mnohí rodičia sa chytajú za hlavy, keď sa ich dieťa dostáva do puberty. U mnohých teenagerov totiž nastávajú výkyvy nálad, zmena imidžu, snaha pokúsiť sa žiť ako “dospeláci“, pričom súčasťou tohto procesu býva väčšinou i ochutnanie alkoholu či cigariet. Našťastie, v prípade tejto matky nejde o vážnu záležitosť, no napriek tomu jej robí poriadne vrásky na čele.

13-ročný teenager prišiel domov, pričom dal mame do rúk výzvu zo školy. Učiteľka ju žiadala o vysvetlenie ohľadom neustáleho meškania jej syna na vyučovanie. Zúfalá matka zo začiatku chcela napísať nejakú výhovorku, no nakoniec sa rozhodla, že bude jednoducho úprimná. Spravila dobre, keďže jej ospravedlnenka sa stala hitom internetu.

Ospravedlnenka matky

,,Prišiel neskoro, pretože má takmer 14 rokov a hádžu s ním hormóny. Stále má pocit, že svet mu niečo dlží. Ráno odmieta vstať v rozumnom čase, myslí si, že Xbox je celý život, “huhne“ namiesto rozprávania a každé ráno len tak stojí v sprche 20 minút. Môj syn chodí rýchlosťou slimáka a nedokáže si nájsť ponožky, ktoré má rovno pred svojimi očami,“ stručne vysvetlila matka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: ladbible.com  |  Foto: Pixabay