Príslušníci policajného zboru pred pár dňami riešili šokujúci prípad matky, ktorá prilákala pozornosť mnohých okoloidúcich. Dôvodom bol srdcervúci plač bábätka, ktorý sa ozýval z kočíka. Muži zákona museli okamžite konať.

Mestskí policajti kontrolovali dodržiavanie protipandemických opatrení, pričom prechádzali po zvolenskom parku Višňovského. Ich pozornosť sa veľmi rýchlo upriamila na troch ľudí, ktorí na lavičke popíjali alkohol. Išlo o matku a dvoch mužov, ktorá mala v kočíku plačúceho synčeka, pričom mu vôbec nevenovala pozornosť.

Dieťa, ktoré má približne rok, neustále plakalo a nedalo sa ho utíšiť. ,,Pýtali sme sa, či jedlo, pilo, matka nevedela nám odpovedať,“ uviedol Pavel Popovič zo zvolenskej polície pre tvnoviny.sk. Muži zákona dali chlapčekovi napiť a nakŕmili ho výživou.

Privolaná bola aj rýchla zdravotná pomoc, keďže matke namerali v dychu takmer dve promile alkoholu. Opitá žena aj so synom boli prevezení do nemocnice na ďalšie vyšetrenie, pričom sa celým prípadom bude zaoberať sociálny kurátor.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk  |  Foto: Mestská polícia Zvolen